Główna Casual Biała koszula + buty mule

Biała koszula + buty mule

opublikowane przezRenata Krężołek 29 sierpnia 2017

Biała koszula to idealne rozwiązanie na wiele okazji. To bazowy element kobiecej szafy i powinna się znaleźć w garderobie każdej kobiety. Biała koszula stanowi podstawę stylizacji zarówno biznesowej, jak i codziennej czy wieczorowej.

Mój fason koszuli jest oversizowy. Pamiętajmy by w takiej stylizacji wpuścić koszulę w spodnie – całkowicie lub częściowo z przodu po to, aby nie zaburzyć proporcji sylwetki. W takiej koszuli wygląda się stylowo, ale też na luzie i o to chodzi.

Biała koszula jest tak klasyczna, że stylizacji z jej udziałem nie sposób zepsuć.

Dzisiejszy mój look jest w casualowym stylu. Białą oversizową koszulę zestawiłam z jeansami o kroju boyfriend z przetarciami i butami typu mule.

Buty mule, czyli (z francuskiego) z odkrytą pietą to przebój wiosny, ale myślę, że na zakończenie lata sprawdzą się znakomicie. Tym bardziej, że można je teraz kupić w wyprzedażowej cenie. Ja tak właśnie zrobiłam.

Nosimy je i do jeansów, i do eleganckich sukienek. Skracają optycznie nogi i przypominają trochę kapcie, ale są niezmiernie wygodne i oczywiście… modne. Poza tym są bardzo praktyczne, gdyż wkładanie ich zajmuję zaledwie sekundę, a za ich pomocą można „podbić” wizerunek.

Foto. Antonina Bukowska Fotografia FACEBOOK

Koszula – Zara

Spodnie – C&A

Buty – Venezia

Okulary – Ray- Ban

Torba – Valentino

Zobacz również

Zostaw komentarz