Główna Bluzka Lax look

Lax look

opublikowane przezRenata Krężołek 5 lipca 2017

Czasami mam ochotę na bardziej zadziorny look, a zwłaszcza latem, kiedy często wychodzę z przyjaciółmi na wieczorne spotkania. Lubię wtedy założyć coś wygodnego, ale jednocześnie wpisującego się w obecne trendy. Poprzez strój wyrażam siebie i zawsze staram się dopasować go do okoliczności.

Dzisiaj przedstawiam jedną z moich ulubionych stylizacji. Całkowicie na luzie. Na co dzień często zakładam jeansy, do tego jakąś fajna bluzkę i – jeżeli nie robię pieszo paru kilometrów – to lubię zaszaleć butami na obcasie. Podoba mi się przełamywanie takiego sportowego looku bardziej wyszukanymi butami.

Do jeansów z wysokim stanem dobrałam bluzkę z ażurowym haftem opadającą na ramiona, do tego torebkę typu „nerka” całą wyszywaną cekinami, które pięknie odbijają światło i buty na wysokiej szpilce.

Torebki „nerki” znowu wracają do łask. Są szalenie praktyczne, co prawda nie pomieści się tam wiele, ale telefon, karta i klucze na pewno. Mam nadzieję, że ta stylizacja przypadnie wam do gustu, bo nie zawsze lubimy zakładać eleganckie sukienki.

Foto. Joanna Krzywda FACEBOOK

Bluzka – Stradivarius

Spodnie – Zara

Buty – Aldo

Okulary – Ray Ban

Nerka – Reserved

Zobacz również

Zostaw komentarz