Główna Casual Militarny styl + Shopper Bag od Joanny Kruczek

Militarny styl + Shopper Bag od Joanny Kruczek

opublikowane przezRenata Krężołek 21 marca 2017

Dzisiaj znowu na moim blogu pojawia się wzór moro. Jak widać bardzo lubię militarny styl, który od kilku sezonów nie znika z kolekcji projektantów mody. Za każdym razem jest trochę modyfikowany, ale kolory i desenie pozostają wspólnym wyznacznikiem stylu.

W dzisiejszej stylizacji wykorzystałam spódnicę, którą kiedyś nazywano bojówką. Pamiętam jak wiele lat temu miałam bardzo podobną i była jedną z moich ulubionych spódniczek i mam nadzieję, że z tą będzie podobnie.

Spódnica ma wysoki stan, który doskonale wpisuje się w obecne trendy i sporą ilość kieszeni jak na wojskowy styl przystało. Wygodę spódnicy dodaje rozcięcie z przodu, które pomaga w stawianiu swobodnych kroków.

Do spódnicy dobrałam prosty t-shirt w nadruk moro i krótką, czarną, skórzaną ramoneskę, oraz dużą ilość złotej biżuterii i skórzane bransoletki.

Całą dzisiejszą stylizację dopełniła duża złota torba shopper bag od polskiej projektantki Joanny Kruczek. Pani Joanna jest młodą projektantką, która zawsze sama projektuje swoje torebki. Jest pierwszą w Polsce projektantką torebek, której autorskie wzory Woman i Origami zostały objęte patentem. Miałam okazję osobiście poznać panią Joannę na jednym z eventów i zapoznać się z ofertą modeli torebek.

Bardzo lubię takie duże torby, które pomieszczą wszystko łącznie z zakupami, a przy tym same ważą niewiele.


Fot. Joanna Krzywda FACEBOOK

Spódnica – Reserved

T-shirt – Zara

Kurtka – Bershka

Buty – Aldo

Torba – Joanna Kruczek

Okulary – Dior

Zobacz również

Zostaw komentarz