Główna Casual W kolorze blue

W kolorze blue

opublikowane przezRenata Krężołek 7 marca 2017

Wiosna rozpaliła nasze apetyty na piękną pogodę i znowu zrobiło się chłodniej. Dlatego na dzisiaj przygotowałam troszkę cieplejszy look.

Swetry od zawsze były w naszych szafach w okresie jesieni, zimy i wczesnej wiosny. Miały jedno zadanie do spełnienia – miało być nam ciepło i tyle. Natomiast przez ostatnich kilka sezonów awansowały do wyższej rangi. Już nie tylko mają ogrzewać, ale mają też grać role pierwszoplanowe. Nigdy nie lubiłam grubych swetrów, no bo co na taki ubrać? Jak założyłam na niego ciepłą kurtkę to wyglądałam jak niedźwiadek, nie wspomnę już, że pod żaden płaszcz takiego wełniaka to nie wsadziłam. Przedwiośnie, które zawitało daje wiele możliwości stylizacji ze swetrem w roli głównej.

Dzisiaj przygotowałam codzienny zestaw, w którym możemy wybrać się z przyjaciółmi na wieczorne spotkanie przy lampce wina. Będzie nam ciepło i wygodnie. Sweter jest zrobiony z wełny i naprawdę dobrze izoluje od wieczornych chłodów, a poza tym jest w kolorze niebieskim, który Instytut Pantone opracował, jako jeden z kolorów przewodnich w sezonie wiosna- lato 2017.

Do swetra wybrałam jeansy o prostym kroju nogawek (zauważcie,że w sklepach pojawia się coraz więcej spodni z szerszymi nogawkami. Era rurek powoli odchodzi do lamusa). Do swetra dobrałam ciepły szal, który ochroni przed wiatrem, czarne aksamitne botki i miniaturową torebeczkę z zabawnym futrzanym pomponem.

Mam nadzieję, że ta dzisiejsza stylizacja przypadnie wam do gustu.

Fot. Joanna Krzywda FACEBOOK

Sweter – Zara

Spodnie – H&M

Szalik – H&M

Buty – Prima Moda

Okulary – Ray-Ban

Torebka – Valentino

Zobacz również

Zostaw komentarz