Główna Komplet Koronkowy komplet

Koronkowy komplet

opublikowane przezRenata Krężołek 13 maja 2017

Dzisiejsza moja stylizacja utrzymana jest kolorze błękitnym. Jest maj, zapewne zbliżają się rodzinne uroczystości i każda z nas stoi przed dylematem w co się ubrać, aby wyglądać stosownie do okoliczności.

Komplet, który mam na sobie doskonale spełnia wszystkie wymogi stroju eleganckiego, a zarazem utrzymującego się w obecnych trendach. Komplet składa się z ołówkowej spódnicy i bluzki bez rękawów zapinanej z przodu. Komplet uszyty jest z przepięknej mięsistej koronki i podszyty jest materiałem w tym samym kolorze. Zdecydowałam się na spódnicę zakrywającą kolana, bo jest to nowa długość, która powróciła po latach nieobecności. Nie jest to łatwa długość, ale przy odrobinie wysiłku można ją spokojnie ograć.

Przy taki materiale, jakim jest koronka z dodatkami trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie przesadzić. Dlatego postawiłam na minimalizm w biżuterii – mały naszyjnik i nieduży pierścionek wystarczą. A że lubię przełamywać style to koronkowy komplet zestawiłam ze skórzaną ramoneską w bardzo zbliżonym kolorze. Jedynym akcentem kolorystycznym na który sobie pozwoliłam to są czerwone usta i czerwona torebka.

 

Foto. Joanna Krzywda FACEBOOK

Spódnica – H&M

Bluzka – H&M

Kurtka – Ochnik

Buty – Prima Moda

Torebka – Chanel

Okulary – Prada

Zobacz również

Zostaw komentarz