Główna Bluzka Kurtka z cekinami

Kurtka z cekinami

opublikowane przezRenata Krężołek 22 sierpnia 2017

Obecnie cekiny nie są już zarezerwowane tylko na specjalne okazje. Pojawiają się dzisiaj prawie na każdej części garderoby. Spotkamy je na spódnicach, bluzkach, spodniach, sukienkach, no i oczywiście na kurtkach.

W dzisiejszym looku wykorzystałam taką kurtkę, która ma na sobie aplikacje z cekinów. Jak widać jest to ubiór codzienny, któremu cekiny nadały charakter. Osobiście bardzo lubię takie nieoczywiste połączenia.

Ja moją kurtkę zestawiłam z bielą, która dla mnie znakomicie komponuje się z zielenią . Oczywiście na jesień zestawię ją z ciemniejszymi kolorami i zapewne będzie wyglądała równie dobrze. W ten sposób już mam okrycie na pierwsze jesienne chłody.

Foto. Antonina Bukowska FACEBOOK

Kurtka – Zara

Spodnie – Zara

T-shirt – Zara

Buty – Aldo

Torebka – Michael Kors

Okulary – Chanel

Zobacz również

2 komentarze

sosimply.pl 25 sierpnia 2017 at 9:47 am

Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja! Kurtka nie jest monotonna, wyróżnia się przez co wpada w oko. Dodatkowo reszta stroju jest na tyle elegancka, a zarazem nieprzesadna, że bezapelacyjnie ubrałabym się tak do pracy, na uczelnie. Dziewczyny powinny brać z Ciebie przykład! 🙂 Dodatkowo mój wzrok przyciągnęły buty, które masz na sobie. Świetnie się prezentujesz. Pozdrawiam ciepło 🙂

Odpowiedz
Renata Krężołek 26 sierpnia 2017 at 8:52 am

Witam.
Jest mi ogromnie miło, że zwróciłaś uwagę na moją stylizację. Kurtka rzeczywiście prezentuję się zjawiskowo i każda kobieta wyglądałaby w niej świetnie.
Pozdrawiam Renata.

Odpowiedz

Zostaw komentarz