Główna Uncategorized Kwiecisty kombinezon

Kwiecisty kombinezon

opublikowane przezRenata Krężołek 2 czerwca 2017

Kombinezony swój triumf święciły w latach 70-tych, gdzie za sprawą zespołu ABBA zostały wprowadzone na największe sceny muzyczne świata. Przez ostatnie lata nastąpił spektakularny powrót kombinezonów, głównie dzięki kolekcjom prezentowanym przez czołowych projektantów.

W sklepach mamy mnogość wzorów i kolorów kombinezonów. Można kupić zarówno gładkie jak i wzorzyste. Przyznam szczerze, że kombinezon to trudny temat. Sama przemierzyłam wiele sklepów w poszukiwaniu modelu, który będzie dobrze leżał na mojej sylwetce. I wcale nie było to łatwe. Ale jak się już trafi na odpowiedni model to noszenie go to czysta przyjemność.

Uważam że kombinezon jest bardziej funkcjonalny niż sukienka. Możemy założyć go na wieczorne przyjęcie, imieniny u cioci czy mecz siatkówki plażowej. Tak naprawdę sprawdzi się w każdych warunkach.

Na dzisiejszą stylizację wybrałam kombinezon w kwiaty. Spodobało mi się w nim to, że bardzo swobodnie leży na figurze. Nigdzie nie uciska, nigdzie nie uwiera co w kombinezonach jest kluczowa sprawą. Można wygodnie w nim usiąść. Góra kombinezonu zakładana jest kopertowo, a talia jest przewiązywana paskiem.

Jeżeli kiedyś przyjdzie Ci ochota na zakup kombinezonu to nie zrażaj się, jeżeli w jednym sklepie nie znajdziesz odpowiedniego. Nie rezygnuj tylko szukaj dalej, a na pewno w końcu znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Foto. Joanna Krzywda FACEBOOK

Kombinezon – Zara

Buty – Aldo

Torebka – Valentino

Okulary – Prada

Zobacz również

Zostaw komentarz